Fotograf w Krakowie - Oferta i cennik
Szybki kontakt: 737 165 611 lub kontakt@sesja-zdjeciowa.pl

Oferta

Sesja zdjęciowa w Krakowie to świetna okazja do zdobycia zdjęć tylko do prywatnego użytku lub do profesjonalnego portfolio fotomodelki. Fotografia to nie tylko reportaże ze ślubów!

Zdjęcia produktowe (packshoty) wykonujemy, by ukazać oferowany przez Państwa produkt w najbardziej korzystnym świetle. Profesjonalnie wykonane, dobre technicznie fotografie wyróżniają przedmioty oferowane na platformach aukcyjnych i sprawiają, że sklep internetowy budzi zaufanie w oczach potencjalnego klienta. Dzięki dobrym zdjęciom produktów Twoja sprzedaż wzrośnie!

Sesja ciążowa to dobra metoda, by uwiecznić ulotne chwile tego niecodziennego stanu. Może w niej uczestniczyć tylko mama, a może również pozować z partnerem lub/i ze starszymi dziećmi. Jedno jest pewne, powstałe zdjęcia będą świetną wzruszającą pamiątką zarówno dla rodziców, dziadków i samego dziecka – brzuszkowego bohatera sesji, gdy trochę podrośnie. Sesje ciążowe mogą odbywać się w studio lub w plenerze, ewentualnie w miejscu zamieszkania przyszłych rodziców. Wybór zależy od Państwa. (Zdjęcia na zewnątrz robimy tylko wtedy, gdy temperatura wynosi powyżej piętnastu stopni)

Sesja dla par (narzeczeńska lub plener ślubny) to świetny sposób na pokazanie Waszej miłości całemu światu lub po prostu na sprawienie samym sobie pięknej pamiątki. Fotografie wykonane w studio lub w plenerze, ukazujące łączące Was uczucia, zostaną z Wami na zawsze. Wcześniejsze ustalenie miejsca sesji zdjęciowej pozwoli nam na dobranie akcesoriów, które sprawią, że fotografie będą jeszcze piękniejsze!

   

bon-sesja-zdjeciowa-przykladSesja do portfolio lub na pamiątkę jest odpowiednia dla wszystkich tych, którzy chcą spojrzeć na siebie w trochę inny sposób niż zwykle. Podstawowe zdjęcia dla modelek, tak zwane testy, w stylizacjach, które delikatnie podkreślają indywidualną urodę, nie odwracając od niej uwagi swoją krzykliwością, to dobry pomysł na start i zaprezentowanie swojego wizerunku w agencji modelek. Sesja indywidualna dostępna w pakiecie standard, maxi oraz apartament, jest też często realizowana jako prywatny prezent dla bliskiej osoby – na Twoje życzenie przygotuję specjalnie na tę okazję imienny bon podarunkowy.

 

sesja w apartamencie IMG_3865-1000 fotograf w krakowie - sesja zdjęciowa Karolina Chaberek Fotograf - Sabina Chodacka

Fotografia biznesowa – zdjęcia wizerunkowe dla pracowników Twojej firmy – wykorzystaj je w dowolny sposób: od strony internetowej po zamieszczenie ich w artykułach prasowych, które publikujesz, by wzmocnić swój PR. Profesjonalne fotografie mogą mieć wiele różnych zastosowań, choć najważniejsze jest to, że dzięki nim wzbudzisz zaufanie swoich potencjalnych klientów.

IMG_1916-Edit IMG_2014-1000 portret mężczyzny sesja zdjęciowa

Sesje dzieci (Kraków) Niektóre nieśmiałe dzieciaki trzeba namawiać do współpracy, za to inne czują się przed obiektywem jak ryba w wodzie i pozują nawet lepiej niż zawodowe modelki. Każdemu dziecku należą się pamiątki, które po latach przypomną o słodkich chwilach błogiej beztroski. Z pewnością, już jako dorośli powrócą do nich z rozrzewnieniem. Szczególnie fajną pamiątką będą fotografie wykonane poza domem na przykład na placu zabaw, gdzie dziecko bawi się na co dzień.

Sesje studyjne i plenerowe w Krakowie w przystępnej cenie. Koszt zależy od ilości zdjęć, warunków, ewentualnych usług dodatkowych (fryzura, wizaż, stylizacja) i miejsca realizacji sesji. W pakiecie maxi dostępne są usługi stylistki i ułożenie fryzury. Dostępne pakiety i ceny dla sesji kobiecej, dziecięcej, ciążowej… znajdziesz na poszczególnych podstronach z portfolio. Polecam górne menu, by odnaleźć odpowiedni cennik i menu na dole strony, by zobaczyć najnowsze sesje.

Wynajem studia fotograficznego – zapraszam fotografów do wynajmu studia fotograficznego w abonamencie miesięcznym lub na pojedyncze godziny. Więcej szczegółów znajdziesz pod linkiem po prawej i telefonicznie. Jeśli chcesz pracować w miłej rodzinnej atmosferze wśród życzliwych osób, potrzebujesz biurka do pracy przy retuszu, zapraszam do współpracy.

Zapytaj o szczegóły, zadzwoń, zarezerwuj termin: 737 165 611

Koszty sesji nie są u mnie tajemnicą, są równe dla każdego klienta – cenniki dostępne pod zdjęciami w poszczególnych zakładkach górnego menu.