Studio Fotograficzne do Wynajęcia Kraków - wyposażone i urządzone
Szybki kontakt: 737 165 611 lub kontakt@sesja-zdjeciowa.pl

Studio Fotograficzne do Wynajęcia Kraków

Nasze główne studio do Twojej dyspozycji

 • Powierzchnia 52 metrów kwadratowych prostokątnego planu zdjęciowego, odejście od tła 10 metrów.
 • Wysokość pomieszczeń 2,60m
 • Studio klimatyzowane
 • Parking bezpłatny
 • 5km od centrum Krakowa
 • 3 piętro

Dobrze wyposażone studio fotograficzne jest dostępne zarówno dla amatorów fotografii jak i profesjonalistów. To świetne miejsce do nauki, jak działają modyfikatory światła studyjnego oraz do przeprowadzania profesjonalnych sesji zdjęciowych. Powierzchnia 52 metrów kwadratowych oraz odejście 10 metrów od tła umożliwiają korzystanie z obiektywów portretowych do fotografowania całej sylwetki. Okna po dwóch stronach świata dają Ci dają sposobność użycia światła dziennego do tworzenia pięknych, miękkich portretów. Jeśli wolisz fotografowanie w świetle błyskowym, zasłoń okna w dowolnej chwili za pomocą wygodnych rolet na prowadnicach. W Studio Chaberek wyzwól swoją kreatywność, skorzystaj z huśtawki, dostępnych mebli, okien, ogromnego lustra, a przed sesją na miejscu użyj żelazka parowego, aby zaoszczędzić sobie pracy przy retuszu.

studio fotograficzne do wynajęcia w Krakowie

Wyposażenie studia fotograficznego do wynajęcia:

 • Lampy studyjne: Quantuum Move 2 x 300Ws; Quadralite Move X 2 x 200Ws; Quantuum 750Ws; Fotoking 1x800Ws;
 • Lampa światła ciągłego LED: VideoLED 600 z mocowaniem bowens
 • Modyfikatory światła: okta 140 cm, okta z gridem 120cm, 2x strip 80x20cm z gridem, 2x strip 180x40cm z gridem, beauty dish 45 cm, sotfbox prostokątny 80 cm
 • Tła kartonowe 2,7m: białe, czarne, niebieskie, różowe, szare – inne kolory dostępne na życzenie; granatowe polipropylenowe, czarne polipropylenowe
 • Tła kartonowe 1,6m: bordowe, kanarkowe, szare, szmaragdowe
 • Wyzwalacze do lam uniwersalne
 • Ponadto: toaletka z podświetlanym lustrem do makijażu, ekspres do kawy, żelazko parowe, wentylator, wieża stereo (bluetooth, usb), huśtawka, różowa sofa, hooker czarny, białe krzesło, fotel uszak, biały kubik o boku 50cm

Jak wygląda studio 1 (większe, z tłami) rezerwacja online:

https://chaberekfoto.zalamo.com/book#/

Cennik – studio fotograficzne do wynajęcia – obowiązuje od kwietnia 2023

PON-PT 9:00-19:00
90 zł / godzina (minimum 2h)
- światło błyskowe
- krzesła i inne akcesoria widoczne na zdjęciach do Twojej dyspozycji
- zniszczenie tła kartonowego dodatkowo płatne 40 zł / metr bieżący (rozwinięty zabrudzony, porwany)
WEEKEND
90 zł / godzinę (minimum 2h)
- światło błyskowe
- krzesła i inne akcesoria widoczne na zdjęciach do Twojej dyspozycji
- zniszczenie tła kartonowego dodatkowo płatne 40 zł / metr bieżący (rozwinięty zabrudzony, porwany)

Zaoszczędź, zapytaj o ofertę abonamentu miesięcznego 15 godzin do wykorzystania w ciągu 30 dni.

STUDIO nr. 2 – Apartament do sesji zdjęciowych

Inflacja dopadła i nas studio2 (bez lamp) 60 zł / godzinę

Główną zaletą apartamentu jest przepiękne, miękkie światło dzienne, które zapewniają trzy okna z widokiem na dwie strony świata. Fotografowane pod odpowiednim kątem dają piękny widok na rosnące na podwórzu drzewa. Powierzchnia tego pomieszczenia to około 20 metrów kwadratowych, dwie ściany zostały pomalowane na biało, trzecia ozdobiona sztukaterią. Na czwartą ścianę pomalowano szarą farbą strukturalną idealną do artystycznych portretów o płytkiej głębi ostrości.

Subtelny wystrój wnętrza w kolorach białym, granatowym i szarym stanowi świetle tło dla sesji kobiecych, sensualnych i brzuszkowych. Tło ze sztukaterią jest chętnie wykorzystane w sesjach dla butików internetowych. Wszystko zależy od Twojej wizji wykorzystania tego miejsca. W środku znajdziesz rozkładaną sofę z ozdobnymi poduszkami, toaletkę i fotel. Taka aranżacja wnętrza daje spore możliwości fotograficzne, dokładnie wiesz, jak możesz je wykorzystać, by Twoje zdjęcia z jednej sesji były oryginalne i różnorodne. Apartament jest idealny do sesji sensualnych i kobiecych, dla par, ciążowych lifestylowych oraz narzeczeńskich.

Istnieje możliwość fotografowania całej sylwetki obiektywami 50mm i krótszymi zależnie od Twoich kreatywnych potrzeb.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie jest wejście do studia?
Adres studia to Osiedle Teatralne 24. Wejdziesz do nas od frontu budynku numer 24, wejście znajduje się w bramie. Jeśli stoisz twarzą do frontu naszego długiego budynku, szukaj nas po jego skrajnie lewej stronie. Bramy nie da się przeoczyć, w środku są drzwi, po prawej od drzwi na wysokości oczu znajdziesz domofon.

Czy w studiu można fotografować w świetle zastanym?
Tak, w głównym studiu mamy 4 okna, przez które wpada światło dzienne, umożliwiając tym samym pracę na niskim iso. W mniejszym studiu są 3 okna. Światło dzienne jest piękne.

Co zawiera cena za wynajem studia?
W cenie wynajmu studia fotograficznego mieści się korzystanie z przestrzeni oraz lamp błyskowych znajdujących wewnątrz. Można skorzystać z kartonowych teł fotograficznych oraz z akcesoriów, które widać na zdjęciach: biały kubik, krzesła barowe, sofka, huśtawka itd. Daj znać telefoniczne, czego dokładnie potrzebujesz do swojej sesji. Za zabrudzenie tła odpowiada wynajmujący, koszt zniszczenia tła to 40 zł / metr bieżący.

Czy istnieje możliwość wynajmu scenki świątecznej lub innych gadżetów?
W tym roku nie udostępniam możliwości wynajmu scenek świątecznych. Dziękuję za zainteresowanie.

Jak dojechać, czy w okolicy są miejsca parkingowe?
Najłatwiej dojechać do studia korzystając z nawigacji. Miejsca parkingowe znajdziesz wewnątrz osiedla.

Ile średnio trwa sesja fotograficzna w studio?
Sesja fotograficzna w studiu może trwać zarówno godzinę, jak i zająć cały dzień roboczy. Wszystko zależy od tematu sesji zdjęciowej oraz doświadczenia danego fotografa w pracy z klientem. Fotografowie wynajmują najczęściej studio na czas nie krótszy niż na dwie godziny pracy.