Dostępne stylizacje i zasady współpracy ze stylistką

Stylizacje dobierane indywidualnie dla Ciebie

Jak zaznaczyłam w ofercie, dostępne są sesje zdjęciowe w różnych pakietach: standard (sesja z makijażem), maxi (sesja z makijażem, fryzurą i stylizacją). Przez stylizację należy rozumieć, że dobierane są stylizacje, czyli kompletna garderoba od butów, poprzez ubiór aż do dodatków. Są one indywidualnie dopasowywane do urody kobiety, jej typu kolorystycznego, figury i wymiarów przez współpracującą z nami stylistkę, która kontaktuje się z modelką około tygodnia przed ustalonym terminem sesji. Ubrania dobierane są w oparciu o fotografię danej osoby oraz wymiary lub wcześniejszy kontakt na żywo. Oczywiście, liczymy się też z sugestiami, co do ogólnego wydźwięku zdjęć np. podkreślenie kobiecości, sesja z pazurem, sesja biznesowa… Specjalnie dobrane stylizacje do Twojego typu urody są do naszej dyspozycji na czas sesji, następnie są one zwracane stylistce w stanie nienaruszonym.

Suknie dostępne w studio – stylizacja gratis do każdej sesji!

W związku z rosnącym zainteresowaniem sesjami zdjęciowymi i dynamicznym rozwojem podczas kobiecej sesji zdjęciowej zrealizowanej w studio bądź w plenerze do dyspozycji klientek udostępniam poniższe modele sukien. Ich rozmiary są uniwersalne XS/S/M oraz M/L – te większe mogą również służyć jako kreacje ciążowe. Panie mogą z nich korzystać nieodpłatnie bez względu na to, jaki pakiet sesyjny został wybrany, nie mniej jednak w ramach plenerowych sesji zdjęciowych, proszę o wcześniejsze ustalenie ze mną, które suknie będą potrzebne.

sesja zdjęciowa ze stylizacją wypożyczenie sukien

37 36 sukienka sukienka40

(powyższe zdjęcia należą do właściciela marki sukien)

Rozmiary od lewej: zielona 36, miętowa 34, ecru 34, brzoskwiniowa 38, pastelowy róż 36, granatowa 36, lawendowa 34 (regulowany gorset), błękitna 36 – rozciągliwa, żółta 40, różowa 40 ||  40, 38 i czasem 36 są odpowiednie do sesji ciążowych

Suknie typowo ciążowe, uniwersalne dostępne w studio

IMG_9884-900bw sesja brzuszkowa w Krakowie - w studio IMG_8947-1000  img_6579-mm img_8240 sukienka ciazowa sesja fotograficzna      [satynowa chabrowa długi rękaw, zabudowana]

Przykładowa fotografia z wykorzystaniem dostępnych sukni:

piękne kobiety w długich sukniach na tle kwitnącej lawendy

Wypożyczenie sukienek na sesje zdjęciowe

Istnieje również możliwość wypożyczenia sukien do sesji zdjęciowych odbywających się poza studiem sesja-zdjeciowa.pl Koszt wypożyczenia to 40 zł, a kaucja zwrotna 100 zł. Kaucja przepada, jeśli suknia zostanie uszkodzona.