Portret biznesowy - sesje biznesowe - fotograf - KRAKÓW

Fotografia biznesowa Kraków

Portret biznesowy

W dobie social media nie możemy pozwolić sobie na ignorancję w kwestii wizerunku własnej marki osobistej. Sam decydujesz, czy w profilu społecznościowym umieścisz zdjęcie z wakacji, czy zadbasz o swoją markę i opublikujesz profesjonalne zdjęcie, na którym nie tylko czujesz się, ale i wyglądasz na eksperta w swojej dziedzinie. Zdjęcia, jakie zamieszczasz w internecie są jedną z form relacji marki z jej otoczeniem. Fotografia wizerunkowa przyda się każdemu, komu zależy na tej relacji. Możliwe sesje w studio lub w siedzibie Państwa firmy, stylizowane, bez tła (na białym tle), na czarnym / szarym / kolorowym tle. Natomiast profesjonalne zdjęcia do CV pomogą wyróżnić się pośród innych kandydatów na dane stanowisko.

Przykładowe fotografie biznesowe w studio w Krakowie

Podczas sesji biznesowej pokazujemy Cię od najlepszej strony. Dzięki znajomości mowy ciała, dbamy, aby powstała fotografia wyrażała Twój pozytywny stosunek do osoby, która je zobaczy, podkreślała Twoją charyzmę i mocne strony Twojego wyglądu. Istnieje możliwość skorzystania z usług współpracującej z naszym studiem stylistki wizerunku, makijażystki oraz fryzjerki, które w jednym miejscu – w studio przed sesją – zadbają o Twój wygląd tak, byś nie musiała przejmować się odstającym pasmem włosów lub nieukładającą się w danej pozie koszulą.

Fotografie są retuszowane na etapie postprodukcji „ręcznie” w programie Photoshop, bez użycia automatycznych filtrów i ułatwień przyspieszających pracę, dzięki czemu niedoskonałości skóry zostają usunięte bez uszkadzania jej naturalnej struktury. Dzięki temu uzyskujemy perfekcyjny wygląd skóry, tła, ubrań, a ingerencja w zdjęcie jest niewidoczna.

studio fotograficzne kraków

Nasze Studio Fotograficzne w Krakowie

Profesjonalna fotografia wizerunkowa z udziałem stylistki

Przykład sesji zdjęciowej biznesowej z pełną obsługą fotografa, makijażystki, fryzjerki oraz stylistki. Stylistka dba o dobór garderoby przed sesją oraz w jej trakcie o detale wyglądu. Ubiór i styl sesji dostosowany jest do wymogów branży, w której Państwo pracują oraz do briefu zawierającego charakterystykę marki, jeśli taki Państwo posiadają.

Uprzejmie dziękujemy naszej modelce Pani Kasi za zgodę na publikację zdjęć sprzed i po metamorfozie. Do fotografii pozowali: Katarzyna G. oraz Piotr Wójcik.

Fotografie wizerunkowe w siedzibie Twojej firmy

Istnieje możliwość dojazdu na sesję we wskazane miejsce.

Umów się na sesję zdjęciową

Zadzwoń pod nasz numer telefonu lub zostaw wiadomość sms.

 

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie w oparciu o ilość, pola i czas eksploatacji fotografii oraz ich specyfikę. Wystawiamy faktury VAT.

Zaufali nam:

 AVSystem_logoe1a1f5867266a448aeace277454e48e4SLERS-LOGO-2013Krzywe20152 wstrt_logo_header_main profesjonalne-kursy-rachunkowosci-96f91174777e4bff100117719456931b

studionagran-prosonica-logo1 59646