Sesje zdjęciowe dla par - Karolina Chaberek Kraków
Szybki kontakt: 737 165 611 lub kontakt@sesja-zdjeciowa.pl

Sesje dla par

Sesje zdjęciowe dla par / sesje narzeczeńskie w Krakowie

Czy Ciebie też denerwuje to, że kiedy wyjeżdżasz gdzieś razem ze swoją drugą połową, zdjęcia przedstawiają albo Ciebie albo ją/jego? Samotnie chociaż jedziecie razem? Trudno zrobić sobie samodzielnie dobre zdjęcia i jednocześnie być na nich obecnym. Rozwiązaniem tego problemu są sesje zdjęciowe dla par i sesje narzeczeńskie w Krakowie. Nie jesteś skazany na kiepskie selfie lub proszenie się o zdjęcie obcych ludzi!

Zdjęcia będą dla Was fajną pamiątką i pokażą to, co chcecie pokazać światu lub zachować na tylko dla siebie. Sesja dla zakochanych jest świetnym pomysłem na prezent dla każdej romantycznej pary – czy to z okazji rocznicy, czy zaręczyn.

sesje narzeczeńskie w Krakowie
zdjęcie przedstawia szczęśliwą parę narzeczonych na tle krakowskiego collegium maius portret uśmiechniętych młodych ludzi, pary narzeczonych na tle zieleni na Wawelu

narzeczeni siedzą na schodkach w collegium maius w Krakowiemini sesja poślubna w Łomży na ulicy długiej
zdjęcie pleneru ślubnego nawiązujące do okładki płyty zespołu The Beatles IMG_6355-1000 IMG_6301-1000
   
sesje narzeczeńskie w Krakowie na tle zabytków

IMG_8344-1000  IMG_8281 Kraków - fotograf - plener

zdjęcia dla par i przyjaciół IMG_2377-1200bw IMG_2383-1200 IMG_2412-1200

sesja zdjęciowa narzeczonych w Zakrzówku w Krakowie

Zapraszam na sesje zdjęciowe dla Par i sesje narzeczeńskie w Krakowie połączone z krótką wycieczką (około 1,5-2 godziny) po najciekawszych miejscach centrum Krakowa lub w innych plenerach. Wszystkich zainteresowanych wyborem fotografa ślubnego, zapraszam na sesje narzeczeńskie w celu zapoznania się z moim stylem fotografowania i jakością zdjęć. Dla tych, którzy zdecydują się na sesję dla pary, przewiduję atrakcyjną ofertę na pakiet reportażu + plener ślubny. Zobacz więcej zdjęć na blogu.