Rok temu na krakowskim Zakrzówku

Czas leci nieubłaganie, już rok minął od chwili, w której bohaterowie poniższej sesji otrzymali ode mnie gotowe, wybrane przez siebie fotografie… Przypomniałam sobie o Nich przy okazji zapytania znajomej fotografki o podobne zdjęcia. Uznałam, że może chcielibyście je zobaczyć w moim portfolio, ponieważ stosunkowo mało zamieszczam zdjęć par 🙂

Sesja odbyła się na malowniczym terenie, dobrze znanego Krakowianom, Zakrzówka, którego panorama przywodzi na myśl greckie klify. Niegdyś znajdowała się tam kopalnia wapienia, dziś teren jest ogrodzony i zamknięty, a zbiornik wodny służy jako jedno z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w Polsce.

Trafiliśmy na bardzo ostre słońce, znikąd nie można było zaznać cienia, więc po kilka bardziej klimatyczno-artystycznych zdjęć wybraliśmy się do pobliskiego lasku. Wysokie trawy również stworzyły niecodzienne tło dla kilku ujęć.

sesja zdjęciowa narzeczonych w Zakrzówku w Krakowie

img_3619

img_3631

img_3645

img_3651

img_3559-1000

img_3570-edit

img_3606

img_3629

Wszystkich, których interesują podobne sesje narzeczeńskie i sesje dla par, zapraszam tutaj i do kontaktu, by poznać więcej szczegółów.