Bon podarunkowy na sesję jako prezent?

bon-wersja2Profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent prawie dla każdego. Postaram się Państwu przekazać wszystkie plusy i minusy takiego podarunku. Przedstawię też moje przemyślenia na temat, dla osób o jakich cechach charakteru, taka sesja zdjęciowa będzie najbardziej trafnym prezentem. W tym krótkim wpisie znajdują się moje prywatne opinie, z którymi nie wszyscy muszą się zgadzać.

Sesja zdjęciowa jako prezent to dobry pomysł chociażby dlatego, że jest to idea stosunkowo oryginalna. Mało kto wpada na to, by sprezentować ważnej dla siebie osobie tak nietypowy podarunek. Drugim argumentem przemawiającym na korzyść takiej sesji jest to, że w jej trakcie obdarowana osoba może poczuć się zupełnie wyjątkowo. Przy zakupie pełnego pakietu wraz z makijażem, fryzurą i stylizacją zapewnianą przez profesjonalistów, kobieta jest obsługiwana przez szereg „dodatkowych” osób oprócz fotografa. Jest to bardzo miła odskocznia od codzienności, bo nagle kilka osób dba o to, byśmy wyglądały dobrze i dobrze się czuły.

bon-sesja-zdjeciowa-przykladOsoba o niższej samoocenie ma okazję na podbudowanie poczucia własnej wartości i uświadomienie sobie tego, że jest warta tak wspaniałego prezentu. Kolejnym etapem, w kilka tygodni po sesji jest otrzymanie gotowych już fotografii, które są dowodem nieodpartego uroku osoby fotografowanej.  Domyślam się też, że osoby o wysokiej samoocenie, otwarte, lubiące nowe wyzwania i nietypowe sytuacje, tym bardziej ucieszą się z prezentu i dobrze poczują się przed obiektywem. Będzie to okazja do utwierdzenia się w trafnym przekonaniu o swojej wartości.

 

Patrząc ze strony praktycznej, ważny jest też moment, w którym otrzymuje się voucher / bon upoważniający do zrealizowania sesji, właśnie dlatego wraz z profesjonalnym grafikiem przygotowaliśmy kilka różnych wzorów kuponów do wyboru. Nasze poczucie estetyki pozwoliło nam na stworzenie ciekawych wzorów: prostego i kobiecego oraz bardziej eleganckiego, glamourowego – można wybrać taki, który bardziej spodoba się obdarowywanej osobie.