Aleksandra i Paulina w Ogrodzie Pełnym Lawendy

Dla urozmaicenia portfolio wybrałam się wraz z dwiema modelkami w plener nieopodal Krakowa, gdzie można dostrzec nietypową, jak na nasze polskie warunki, uprawę roślin. Prowansalska lawenda po środku wsi na południu Polski to dość niespotykany widok, który udało nam się całkiem przyjemnie wykorzystać wraz z modelką Aleksandrą Pieczek, Pauliną Wawrzak oraz stylistką i makijażystką Pauliną Kaleta. To miejsce jest zazwyczaj pełne ludzi, głównie fotografów i ich modeli, a także spacerowiczów, odwiedzających Ogród Pełen Lawendy w celach rekreacyjnych. Rośliny przekwitają w połowie lipca, więc jeśli chcesz się tam wybrać, powinieneś się pospieszyć.

Fotografie utrzymane zostały w subtelnej, matowej kolorystyce, światło zastane grało pierwsze skrzypce. Oprócz kolorowych, cukierkowych zdjęć, udało mi się również zrobić Oli portrety dość nietypowe dla takiego krajobrazu.

sesja zdjęciowa kobiety w ogrodzie lawendowym ogród lawendowy w polsce sesja z psem pole lawendy w Polsce pod Krakowem zdjęcia kobiety modelka w lawendzie modelka w polu lawendy portret w lawendzie kobieta w polu lawendy kobieta na polu kwitnącej lawendy sesja w kwitnącej lawendzie sesja pośród kwiatów lawendy sesja zdjęciowa w krzaczkach kwitnącej lawendy

piękne kobiety w ogrodzie lawendowym

piękne kobiety w długich sukniach na tle kwitnącej lawendy

sesja zdjęciowa w plenerze pośród kwiatów lawendy

portret kobiety

zdjęcia w lawendzie