Akcesoria do sesji dla dzieci

nowe akcesoria do sesji zdjęciowych niemowlęcych

W związku z rosnącymi oczekiwaniami rodziców, postanowiłam wzbogacić moją kolekcję „przydasi” na sesje zdjęciowe niemowląt. Przyznam szczerze, że poszukiwanie oryginalnych nadruków tkanin, pastelowych odcieni tiulu, odpowiedniej włóczki, a potem tworzenie niepowtarzalnych było dla mnie prawdziwym sprawdzianem dokładności, ale też jednocześnie i świetną zabawą!

Co mamy do dyspozycji na sesji dla dzieci?

Kolorowe tła, szydełkowane kompleciki: króliczka, ciasteczkowego potworka, słodką truskawkę; ozdobne opaski z kwiatem i tiulowe pompony dla małej księżniczki i spódniczki TUTU dla małej baletnicy, kolorowe kwieciste wianki i girlandy dodatkowo zdobiące tło. Dodatkowo skonstruowałam specjalną, wesołą nakładkę na obiektyw, która skupia na sobie uwagę malucha i rozśmiesza go podczas sesji. Wszystkie wymienione przedmioty zostały wykonane ręcznie przeze mnie lub zakupione od osób, które zajmują się zawodowo projektowaniem akcesoriów do sesji zdjęciowych.

Jak się okazuje, fotograf dzieci robi nie tylko same zdjęcia, ale również i projektuje całą scenografię do sesji. Moja kreatywność znalazła tym samym ujście w tworzeniu ciekawych akcesoriów do sesji dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci.

niemowlece1

pompony ozdobne

sesje niemowlęce - akcesoria i ozdoby

 IMG_3315

Ubranka na sesje dla dziewczynek od 6 miesięcy do 4 lat

 IMG_6469 IMG_6471 IMG_6472 IMG_6474 IMG_6477