Sesje ciążowe / zdjęcia z brzuszkiem Kraków

Ciąża jest okresem oczekiwania. Przez cały czas jej trwania cierpliwie o siebie dbamy i wyczekujemy narodzin upragnionego dziecka. W ostatnich latach nieco zmieniło się postrzeganie tego odmiennego stanu. Nie musimy już bowiem ukrywać brzuszka, a trend na sesje ciążowe pokazały nam gwiazdy kina i muzyki: Demi Moore, Britney Spears, Christina Aguilera, Halle Berry, Kasia Kowalska, Natasza Urbańska i wiele innych!
Pójdź śladem gwiazd lub po prostu spraw sobie wzruszającą pamiątkę na lata. Przyjdź do mnie na sesję z brzuszkiem. Może w niej uczestniczyć również tata. Klasycznie piękne zdjęcia powstają najczęściej w studio, jednak wiele par preferuje też kolorowe fotografie w najpiękniejszych miejscach Krakowa.

sesje ciążowe Kraków Ewa Kubiak

Sesja ciążowa – najlepszy moment

Każdy moment ciąży jest dobry, choć warto poczekać, aby brzuszek był już widoczny. Około szóstego miesiąca brzuszek jest zazwyczaj nadal okrągły, a dziecko nie jest jeszcze dużym obciążeniem dla organizmu przyszłej mamy. Można wtedy spokojnie poświęcić te dwie czy trzy godziny na sesję ciążową bez obaw o nadmierne zmęczenie.

Zdjęcie kobiety w ciąży trzymającej w rękach malutkie buciki.

Jakie są ceny sesji w ciąży / cennik?

Oferuję sesje zdjęciowe w przyjaznych cenach. Staram się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia, przygotowuję akcesoria (np. sukienki ciążowe, pasy ciążowe). Jeśli zgodzisz się na pokazanie kilku wybranych zdjęć z sesji w moim portfolio, możesz liczyć na atrakcyjny rabat. Dlaczego nie podaję ceny? Cenę sesji dopasowuję do konkretnych wymagań np. ilości zdjęć i osób na zdjęciach, stylizacji, które mam wcześniej przygotować i wizażu, miejsca wykonania sesji i moich ewentualnych kosztów dojazdu… Cennik sesji ciążowych zaczyna się od 300 zł dla 15 zdjęć, w tym makijaż dla przyszłej mamy i dostęp do wszystkich gadżetów w studio.

sesja ciążowa z Tatą, który przytula się do brzuszka

Co ze sobą zabrać na sesję? Co będzie już w studio?

Warto ze sobą zabrać kilka zestawów ubrań, kompletów bielizny – zależnie od preferowanego zakresu pozowania. Brzuszek na zdjęciach będzie świetnie wyglądał w rozpinanych sweterkach, koszulach, narzutkach… Można ze sobą też zabrać gadżety do sesji takie, jak na przykład zdjęcia USG, malutkie buciki lub skarpetki przygotowane już dla dziecka, maskotkę, śpioszki itp. Twój brzuszek będzie wyglądał ślicznie na fotografiach, na których znajdzie się też bukiet świeżych kwiatów – wybierz swoje ulubione!

Przygotowałam też kilka akcesoriów do sesji ciążowych: trzy różne suknie ciążowe odkrywające brzuszek, kolorowe tkaniny, stetoskop, scrabble, wstążki… możemy je wykorzystać na Twojej sesji! O więcej szczegółów pytaj telefonicznie.

Kobieta w trakcie sesji ciążowej, pozuje w białej sukni z odkrytym subtelnie brzuszkiem, w rękach trzyma kwiaty

 zdjęcia z brzuszkiem

pół akt kobieta w ciąży nago, zakrywa ją mąż

Więcej moich zdjęć zobaczysz na blogu, w dziale nowe sesje

Dodaj komentarz