Sesje ciążowe dla Pań z Brzuszkiem - Karolina Chaberek Kraków

Sesje ciążowe / zdjęcia z brzuszkiem Kraków

Ciąża jest okresem oczekiwania. Przez cały czas jej trwania cierpliwie o siebie dbamy i wyczekujemy narodzin upragnionego dziecka. W ostatnich latach nieco zmieniło się postrzeganie tego odmiennego stanu. Nie musimy już bowiem ukrywać brzuszka, a trend na sesje ciążowe pokazały nam gwiazdy kina i muzyki: Demi Moore, Britney Spears, Christina Aguilera, Halle Berry, Kasia Kowalska, Natasza Urbańska i wiele innych!
Pójdź śladem gwiazd lub po prostu spraw sobie wzruszającą pamiątkę na lata. Przyjdź do mnie na sesję z brzuszkiem. Może w niej uczestniczyć również tata. Klasycznie piękne zdjęcia powstają najczęściej w studio, jednak wiele par preferuje też kolorowe fotografie w najpiękniejszych miejscach Krakowa.

sesje ciążowe Kraków Karolina Chaberek

 

Sesja ciążowa – najlepszy moment

Każdy moment ciąży jest dobry, choć warto poczekać, aby brzuszek był już widoczny. Około szóstego, siódmego miesiąca brzuszek jest zazwyczaj nadal okrągły, a dziecko nie jest jeszcze dużym obciążeniem dla organizmu przyszłej mamy. Można wtedy spokojnie poświęcić te dwie godziny na sesję ciążową bez obaw o nadmierne zmęczenie.

sesja z brzuszkiem w apartamenciefotografia kobiety z brzuszkiem na łóżku w apartamencie w Krakowie

 

 

studyjna sesja zdjęciowa ciążowafotografia kobiety w ciąży w tiulowej sukni na czarnym tlesesja brzuszkowa krakow

 

 

zdjęcia z brzuszkiem w krakowie

Jakie są ceny sesji w ciąży / cennik?

Oferuję sesje zdjęciowe w przyjaznych cenach. Staram się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia, przygotowuję akcesoria (np. sukienki ciążowe, pasy ciążowe). Cenę sesji dopasowuję do konkretnych wymagań np. ilości zdjęć, stylizacji, które mam wcześniej przygotować, fryzury i wizażu, miejsca wykonania sesji, moich ewentualnych kosztów dojazdu… Cennik sesji ciążowych znajdziesz na dole tej strony.

Co ze sobą zabrać na sesję? Co będzie już w studio?

Warto ze sobą zabrać kilka zestawów ubrań, kompletów bielizny – zależnie od preferowanego zakresu pozowania. Do sukienek pasuje biustonosz gładki, bez ramiączek biały lub cielisty. Brzuszek na zdjęciach będzie świetnie wyglądał w rozpinanych luźnych sweterkach, koszulach, narzutkach… w słodkich, pastelowych kolorach. Można ze sobą też zabrać gadżety do sesji takie, jak na przykład zdjęcia USG, malutkie buciki lub skarpetki przygotowane już dla dziecka, maskotkę, śpioszki itp. Twój brzuszek będzie wyglądał ślicznie na fotografiach, na których znajdzie się też bukiet świeżych kwiatów – wybierz swoje ulubione! Dla partnera uczestniczącego w sesji proszę o przygotowanie gładkich koszulek, bez wzorów rozpraszających uwagę. Przyda się na pewno czarna i jednokolorowa np. niebieska lub granatowa. W eleganckich stylizacjach, gdy będziesz w jednej z długich sukni, jeśli chcesz pozować z partnerem, może da się nam namówić na garnitur? 😉

Przygotowałam też kilka akcesoriów do sesji ciążowych: kilka różnych sukni ciążowych odkrywających brzuszek i kilka długich, które go podkreślą – w różnych rozmiarach, stetoskop, literki do ułożenia imienia dziecka… możemy je wykorzystać na Twojej sesji! O więcej szczegółów zapytaj telefonicznie.

czarno białe zdjęcie kobiety z brzuszkiem ciążowym - Chaberek Foto studio w Krakowiezdjęcie kobiety przytulającej ciążowy brzuszek wykonane w studio na białym tlezdjęcie kobiety w czarnej sukience z widocznym ciążowym brzuchem wykonane na białym tle

 

ciążowy brzuszek i dziecięce buciki w rękach taty

   

Sesja ciążowa w Krakowie / sesja z brzuszkiem aktualny cennik 2018

Sesja brzuszkowa
450 zł
10 autorsko wyretuszowanych* fotografii w formie cyfrowej
te same 10 fotografii papierowych w formacie 13x18
-
-
Pomoc w pozowaniu
Czas trwania: około 60 min w studio
suknie ze studia do wybou
bez ograniczeń stylizacji własnych
istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt
Sesja z makijażem lub fryzurą
550 zł
10 autorsko wyretuszowanych* fotografii w formie cyfrowej
te same 10 fotografii papierowych w formacie 13x18
Profesjonalny makijaż ALBO (zamiennie) fryzura
-
Pomoc w pozowaniu
Czas trwania: około 60 min w studio lub w plenerze (liczone od zakończenia makijażu)
suknie ze studia do wybou
bez ograniczeń stylizacji własnych
istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt
Sesja Piękna Mama
600zł
10 autorsko wyretuszowanych* fotografii w formie cyfrowej
te same 10 fotografii papierowych w formacie 13x18
Profesjonalny makijaż
Fryzura wykonana przed sesją w studio lub w domu przyszłej mamy na terenie Krakowa
Pomoc w pozowaniu
Czas trwania: 60 min w studio lub w plenerze (liczone od zakończenia makijażu, fryzury)
suknie ze studia do wyboru
bez ograniczeń stylizacji własnych
istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt
Pakiet sesja ciążowa + noworodkowa
-50 zł
zamów dowolną sesję ciążową, a otrzymasz zniżkę w wysokości 50 zł na sesję noworodkową
 
 
 
 
 
 
 
 

Na sesję zapraszam również ojca dziecka i starsze dzieci gratis – bez dodatkowych opłat 🙂

*Ceny nie obejmują otrzymania wszystkich fotografii, jedynie te, które znajdują się w danym pakiecie. Każda kolejna fotografia 25 zł (w cenie plik cyfrowy + 1 odbitka), istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych odbitek. Aby umożliwić selekcję zdjęć, wszystkie fotografie przekazywane są w formie prywatnej galerii internetowej online dostępnej dla klienta przez rok, bez możliwości ściągnięcia zdjęć na dysk, każda fotografia opatrzona jest dużym znakiem wodnym; login i hasło wysyłamy na adres mail w ciągu 1-7 dni od sesji. Następnie klient wybiera najlepsze zdjęcia, a my je retuszujemy. Po retuszu wysyłamy przez tę samą galerię gotowe, pełne pliki JPG, które można pobrać na dysk.

** Tutaj można zobaczyć większość sukni dostępnych w studiu, zasoby garderoby są stale poszerzane.

Sesje są prywatne, zdjęcia są dla Was, ewentualna zgoda na publikację zależy tylko od osób fotografowanych. Pamiętajcie jednak, że gdyby osoby, których fotografie znajdują się wyżej, nie udzieliły zgody na publikacje, nie znaleźlibyście mnie w internecie i nawet nie wiedzielibyście, jak ładne zdjęcia mogę dla Was zrobić.

Jesteś fotografem? Oferuję indywidualne warsztaty fotografii ciążowej, obsługi klienta oraz warsztaty retuszu dopasowane do poziomu Twoich umiejętności i aktualnych potrzeb, napisz lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej. Tylko dla fotografów spoza Krakowa.