Sesja-zdjeciowa.pl - O NAS

O nas

Chaberek sesja wizerunkowa KrakówKarolina fotografka i retuszerka, w wolnym czasie studentka psychologii stosowanej i wielbicielka dobrej kuchni. Urodziłam się z dala od Krakowa. Przywiodły mnie tu zakręty życia i choć z początku nie wiedziałam, ze powiąże zawód z pasją, z powodzeniem udało mi się to. Zaczęłam fotografować około 7 lat temu, od tej pory stale się rozwijam jako fotograf, organizatorka sesji, retuszerka, a także osobiście, jako człowiek. Regularnie uczestniczę w kursach, warsztatach fotograficznych i ciągle uczę się po to, by móc dzielić się z Tobą z największym zaangażowaniem moją pasją. Moją misją jest przekazanie Wam takich fotografii, do których będziecie wracać z radością i przeglądać je co jakiś czas przez kolejne kilkadziesiąt lat.

Wykonałam już setki(!) prywatnych sesji zdjęciowych: kobiecych, dziecięcych, noworodkowych, ciążowych, rodzinnych, par a także tych biznesowych i komercyjnych – ze wszystkich powstały dziesiątki tysięcy fotografii. Jestem samoukiem, uwielbiam wyszukiwać informacje. Nie mam jednak jeszcze własnych dzieci, dlatego oprócz zdobywanego wcześniej doświadczenia, ukończyłam warsztaty fotografii dziecięcej i noworodkowej Akademii Nikona prowadzone przez Alinę Płaczek i Grzegorza Moment Płaczek, indywidualne warsztaty fotografii noworodkowej u Agnieszki Mandal oraz szkolenia online prowadzone przez Amerykańskich i Australijskich fotografów.

____

retuszerWojtek retuszer pierwsze swoje doświadczenia związane z postprodukcją zdobywał w korporacji, tworząc zabawne fotomontaże ze swoimi kolegami z pracy. Wcześniej zajmował się kalibracją monitorów marki znanej wszystkim profesjonalnym grafikom i fotografom. Swoje umiejętności retuszerskie szlifował pod czujnym i krytycznym okiem Karoliny. Swoją kreatywność uwalnia także poza pracą nad postprodukcją, tworząc magiczne niepowtarzalne akcesoria drewniane, których używamy później do sesji noworodkowych. Prywatnie gra na klarnecie, saksofonie, instrumentach klawiszowych oraz od niedawna na akordeonie, jest członkiem zespołu punkowego.