Sesja-zdjeciowa.pl - O NAS

O nas

Karolina fotografka i retuszerka, w wolnym czasie wielbicielka dobrej kuchni.  To ze mną rozmawiacie przez telefon, do mnie piszecie maile i ja organizuję oraz przeprowadzam Wasze sesje.

Urodziłam się z dala od Krakowa. Przywiodły mnie tu zakręty życia i choć z początku nie wiedziałam, że powiąże zawód z pasją, z powodzeniem udało mi się to. Zaczęłam fotografować około 7 lat temu, od tej pory stale się rozwijam jako fotograf, organizatorka sesji, retuszerka, a także osobiście, jako człowiek. Regularnie uczestniczę w kursach, warsztatach fotograficznych i ciągle uczę się po to, by móc dzielić się z Tobą z największym zaangażowaniem moją pasją.

Wierzę, że Twoje emocje i wyznawane wartości widać w gestach, uśmiechu, spojrzeniu. Pozwól mi je uchwycić i zatrzymać w kadrze na zawsze.

Wykonałam mnóstwo prywatnych sesji zdjęciowych: kobiecych, dziecięcych, noworodkowych, ciążowych, rodzinnych, par, a także tych biznesowych i komercyjnych – ze wszystkich powstały dziesiątki tysięcy fotografii. Jestem samoukiem, uwielbiam wyszukiwać informacje. Nie mam jednak jeszcze własnych dzieci (oprócz kotów, kto ma koty, ten zrozumie), dlatego oprócz zdobywanego wcześniej doświadczenia, ukończyłam warsztaty fotografii dziecięcej i noworodkowej Akademii Nikona prowadzone przez Alinę Płaczek i Grzegorza Moment Płaczek, warsztaty fotografii newborn u Czarka Rajkowskiego, indywidualne warsztaty fotografii noworodkowej u Agnieszki Mandal oraz szkolenia online prowadzone przez Amerykańskich i Australijskich fotografów. Ukończyłam również warsztaty z budowania marki osobistej u Many Stoch, dzięki nim bardziej świadomie pomagam Wam w kreowaniu własnego wizerunku na sesjach zdjęciowych. W tym roku żegnam się również ze studiami magisterskimi i kończę życiowy etap wiecznego studenta.

Publikacje i wyróżnienia:

  • International Baby Photography Contest Baby Photo Awards – 40th collection
  • Offset Magazine
  • This! Magazine
  • A-Z Top Photo Magazine
  • tysiące publikacji fotografii stockowych umieszczonych w bankach zdjęć, moje zdjęcia widziano między innymi na stronach głównych interia.pl czy wp.pl

____

retuszerWojtek retuszer pierwsze swoje doświadczenia związane z postprodukcją zdobywał w korporacji, tworząc zabawne fotomontaże ze swoimi kolegami z pracy. Wcześniej zajmował się kalibracją monitorów EIZO. Swoje umiejętności retuszerskie szlifował pod czujnym i krytycznym okiem Karoliny. Swoją kreatywność uwalnia także poza pracą nad postprodukcją, tworząc magiczne niepowtarzalne akcesoria drewniane, których używamy później do sesji noworodkowych. Prywatnie gra na klarnecie, saksofonie, instrumentach klawiszowych oraz od niedawna na akordeonie, jest członkiem znanego zespołu punkowego.

 

 

 

 

 

Sprzęt i studio fotograficzne w Krakowie

Aktualnie fotografujemy najnowszym profesjonalnym aparatem, tzw. „pełną klatką” Canon 5D mark IV, obiektywami Canon i Sigma z serii ART. Dysponujemy niewielkim studiem, w którym można znaleźć jednolite tła fotograficzne oraz te kolorowe przeznaczone do sesji dziecięcej. Posiadamy również gadżety i ubranka, z jakich korzystamy w trakcie wykonywania sesji noworodkowych i dziecięcych, tkaniny i suknie do sesji ciążowych. W pomieszczeniu posiadamy adekwatne do tematu sesji oświetlenie zapewniane przez wprawne użycie od jednej kilku lamp błyskowych oraz modulatorów światła. Retuszujemy, pracując na monitorach przeznaczonych specjalnie dla grafików marki EIZO i Apple, które pozwalają na wierne odwzorowanie kolorów. Nasze studio jest dostępne do wynajęcia wraz ze sprzętem.

Zaufali nam:

 AVSystem_logoe1a1f5867266a448aeace277454e48e4SLERS-LOGO-2013Krzywe20152 wstrt_logo_header_main profesjonalne-kursy-rachunkowosci-96f91174777e4bff100117719456931b

studionagran-prosonica-logo1 59646